Статьи

Лето с LECHUZA

Пришло лето…

… а это значит, что наступил лучший период года – сезон солнца, моря и долгожданных отпусков!

Кашпо LECHUZA для любимых трав

Ароматные свежие травы оживляют вкус любого блюда. Они легко хранятся и могут стать оригинальным подарком для гурманов. Например, ваши близкие и родные люди обязательно оценят вкусное масло из свежих трав и меда.

Подробнее
Все статьи

Как посадить в Lechuza?

Каждое растение найдет свой дом вместе с нами. Наши кашпо Lechuza бывают разных форм и цветов. Большинство из них подходят для использования в помещении и на открытом воздухе! Просто выберите понравившееся кашпо.

Подробнее...

Продукция


Скачать договір про надання послуг бланк: текст песни iron and wine flightless bird american mouth ost сумерки

Договір про надання послуг бланк

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ. НАКАЗ. n 622 від 21.08.98 Зареєстровано в Міністерств. Iii сесія vii скликання РІШЕННЯ. від 21 квітня 2015 року n 415/1280. Про затвердження Положення про. Оголошується прийом слухачів на навчання у 2017 р. за спеціальністю 281 “Публічне.

6 грудня 2012 року набрав чинності закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр», який. Інформація про те, що 20 жовтня 2011 року Верховна Рада України прийняла у другому читанн. 21 жов. 2014 Зразок договору про надання послуг, замовити підготовку договору надання послуг. Тел. +38(095)25-200-33. Маючи намір укласти договір про надання послуг слід чітко поставити цілі і уточнити. Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських. Про внесення змін до Положення про систему моніторингу риболовних суден.

Які документи потрібні для укладення договору з КИЇВЕНЕРГО про надання послуг. Доставити поштову картку. Надсилайте поштові картки та даруйте близьким радість. 30 березня 2017 Про припинення функціонування деяких представництв АЦСК ІДД ДФС Договір про надання послуг (загальний) м. Київ “____” _____ 200___р. Сторони: Замовник___.

Нові приєднання: Прямий договір з КИЇВЕНЕРГО на гарячу воду та опалення. Досить часто ми не приділяємо належної уваги тому, який документ нам пропонують підписати. Верховна Рада України; Закон від 01.07.2004 № 1961-iv Про обов язкове страхування цивільно. Поняття: Відносини за договором надання послуг відомі цивільному праву протягом тисячоліть, однак, за рідкісним винятком у кодифікованих актах. Школа бухгалтера № 4 (26.2.2007) Практика Трудовий договір і договір цивільно-правового. ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ. ПОСТАНОВА. 15.12.2004 n 637. Зареєстровано в Міністерств.

Електронне звітування державними службовцями центральних органів виконавчої влади. Предметом договору є надання послуг по прибиранню згідно з додатком №1, який є невід'ємною частиною даного Договору, в якому зазначаються. ДОГОВІР про надання послуг. м. Київ. “____” ______ 200___р. Згідно з цього Договору, Виконавець надає Замовнику наступні послуги: 2.1.1. підготовку. ВИКОНАВЕЦЬ не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а сам організовує процес надання послуг (виконання робіт), у тому. 14 лют. 2015 Цивільно-правова угода на надання послуг (виконання робіт) фізичною особою. Шаблон угоди. Зразки цивільно-правових договорів. Юридична консультація безкоштовно і послуги юриста на форумі. Адвокати 5, Зразок договору поставки 9, Договір про надання послуг юриста. ГоловнаЗразки договорівНадання послуг 3, Договір про надання посередницьких послуг, 12818. 4, Договір про надання юридичних послуг, 13606. Верховна Рада України; Закон від 01.07.2004 № 1961-iv Про обов'язкове страхування цивільно.

Завантажити, скачати шаблони, зразки договорів купівлі-продажу, договір дарування, міни, лізингу, позики, оренди, страхування, підряду, надання послуг. Договір про надання послуг (загальний). Загрузити, скачати зразок. 1. Для чого потрібно укладення прямого договору між Київводоканалом і мешканцем квартири. Заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, як.

15
04.2015

Весенняя новинка!

Новое кашпо Lechuza Puro Color для небольших растений! Весенние расцветки яркие и стильные!

Читать полностью
10
12.2014

Новинка в разделе кашпо Lechuza!

Новинка в разделе кашпо Lechuza! Яркие, стильные, оригинальные кашпо с автополивом - еще больше моделей и цветов!

Читать полностью
01
12.2014

БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА!

У нас действует акция: бесплатная доставка при покупке любого товара!

Читать полностью
15
08.2014

Уличное озеленение

Мы создаем неповторимые клумбы, каскадные решения, подвесные и устойчивые композиции в кашпо, воплощая самые смелые и творческие идеи!
Читать полностью
Читать все новости

Dwightrance © 2010